Pracownik myjni samochodowej

  • Proszę o kontakt
  • Published date: Październik 31, 2016
    • Wola, Warszawa

Szukasz stabilnej pracy w centrum Warszawy, gdzie praca będzie przyjemnością?
Czekamy na Ciebie!

Zadania:
-ręczne mycie samochodów
-pranie tapicerki samochodowej urządzeniami Fortador Lamborghini
-przyjmowanie i wydawanie pojazdów Klientom

Wymagania:
-prawo jazdy
-zaangażowanie
-uczciwość
-komunikatywność
-doświadczenie w pracy na myjni samochodowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 do 4000 zł
- pracę w młodym zgranym zespole
- miłą atmosferę w pracy
- możliwość korzystania ze strefy rozrywki (wyposażonego m.in. w Playstation, Symulator jazdy i fotel F1

Zainteresowanych prosimy o wysłanie maila na adres: rekrutacja@rekrutacja.auto.pl, temat: Myjnia

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)