Nowoczesny prezent na komunię

  • Proszę o kontakt
  • Published date: Kwiecień 20, 2016
    • 515 252 443, Gliwice, śląskie, Poland

W dobie ogromnego rozwoju technologicznego poruszanie się po zatłoczonym mieście by dostać się do pracy czy szkoły wcale nie musi być męczarnią. Aby nasze życie w tym aspekcie stało się łatwiejsze powstało bardzo praktyczne urządzenie - Airwheel, jedno i dwu kołowy pojazd ze zintegrowanym systemem żyroskopowym.

Airwheel to elektryczny pojazd, który jest niemal idealną alternatywą dla przepełnionej komunikacji miejskiej a także samochodu od którego jest sporo tańszy w utrzymaniu. Jest to także bardzo dobry podarunek dla wielu grup wiekowych włączając w to najmłodszych, dla których okaże się niezastąpionym prezentem na komunie.

Pojazdy elektryczne marki Airwheel dysponują zasięgiem aż do 30 km, a ich czas ładowania wynosi w zależności od modelu od 90 do 360 minut.

Oficjalnym dystrybutorem pojazdu w Polsce jest firma Airwheel Poland

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Podobne ogłoszenia

schoolIDnameorganizationTypegradesOfferedstreet>line1citystateProvincepostalCodecountyNCESID

Sponsorzy: E-krzesla.pl

Darmowe ogłoszenia w Warszawie i okolicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Skorzystaj z naszej darmowej reklamy i zwiększ zasięg Twojej oferty już dzisiaj. Zapraszamy!