Szkolenia zawodowe - BHP, dźwignice UDT, wózki, elektryczne SEP, spawanie

  • Proszę o kontakt
  • Published date: Październik 8, 2016
    • 502 583 278, Warszawa, mazowieckie, Poland

Witam Państwa, Ośrodek Szkoleniowy Kontimex od dwudziestu lat zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń z zakresu wszelkich specjalizacji technicznych. Wszystkie prowadzone przez nas szkolenia czy kursy zawodowe są zgodne z obowiązującymi regułami i przepisami, a ich tok oparty jest na zatwierdzonych programach nauczania. Nawiązując z nami współpracę masz możliwości wyuczenia nowego zawodu, bądź przekwalifikowania się, także podniesienie kwalifikacji w wykonywanym obecnie zawodzie. Organizujemy także szkolenia, których celem są uprawnienia do obsługi poszczególnych urządzeń technicznych. Ponadto prowadzone u nas kursy i szkolenia dobrze przygotowują do egzaminów państwowych. Naszym kursantom gwarantujemy dogodne terminy zajęć oraz stwarzamy możliwość prowadzenia szkoleń w zakładach pracy.

Każde szkolenie odbyte u nas, potwierdzane jest świadectwami lub certyfikatami. Naszą kadrę stanowią dobrze wykwalifikowani w swoich dziedzinach fachowcy, którzy rzetelnie przygotowują materiał szkoleniowy. Kurs i egzamin w zakresie obsługi dźwignic UDT odbędzie się pod koniec października 2016 w Warszawie, od godziny 9.00. W większości prowadzimy kursy jednodniowe zakończone egzaminem - zapraszamy kursantów z całej Polski. Terminy wszystkich innych kursów ustalane indywidualnie. Organizujemy kursy w siedzibie Naszej firmy w Warszawie, ale też u klienta.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

www.kontimex.com
Wiesław Konopka
tel. 502 583 278

Podobne ogłoszenia

schoolIDnameorganizationTypegradesOfferedstreet>line1citystateProvincepostalCodecountyNCESID

Sponsorzy: E-krzesla.pl

Darmowe ogłoszenia w Warszawie i okolicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Skorzystaj z naszej darmowej reklamy i zwiększ zasięg Twojej oferty już dzisiaj. Zapraszamy!