Biuro rachunkowe ZA DARMO 0.00zł księgowość także online

  • Darmowe
  • Published date: Wrzesień 3, 2019
  • Modified date: Wrzesień 3, 2019
    • Kalisz, Wielkopolska, Poland

Promocja poprowadzę za darmo do końca roku księgowość, JPK, księgi handlowe, kadry, płace, kpir, zus, pit, ryczałt, kartę podatkową, bhp, szkolenia.
zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Prowadź firmę bez płacenia ZUS-u legalnie w Polsce, zredukujemy Twoje podatki do 9% z nami zaoszczędzisz 20 000 tyś PLN rocznie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub osobiście, rozliczamy także online, wszystko przez internet zdalnie, jeżeli chcesz możemy przyjechać do Twojej siedziby na spotkanie lub po dokumenty, dla naszych klientów oferujemy również wirtualne biuro (adres rejestrowy dla Twojej firmy) będziemy odbierać telefony, korespondencję, udzielać informacji w Twoim imieniu.

Pomożemy w założeniu firmy:

Działalności Gospodarczej, Sp. z o.o., Sp. z o.o. Komandytowej, Sp. Jawnej. Sp.Cywilnej, Stowarzyszenia, Spółdzielni, Fundacji,

Rozliczamy: JPK, PIT, CIT, VAT, Deklaracje ZUS, Płace i Kadry, Ryczałt Ewidencjonowany

Posiadamy gotową bazę

Sp. z o.o. Sp. Komandytowej, Sp. z o.o. Komandytowej.

Od nas otrzymasz pełne wsparcie ZA DARMO !!!, do końca roku jeżeli przyprowadzisz dodatkową osobę OTRZYMASZ następne rabaty i zniżki a wszystko do uzgodnienia indywidualnie w zależności od państwa potrzeby.
Zapraszamy>
"Finansjera" Sp. z o.o.
Fundacja biura rachunkowego "FIK"
Ul. Niecała 1, 62-800 Kalisz
oddziały:
B.Krzywoustego 10,
63-300 Pleszew
ul. Wrocławaska 10
63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. W. Jagiełły 56
38-200 Jasło

Podobne ogłoszenia

schoolIDnameorganizationTypegradesOfferedstreet>line1citystateProvincepostalCodecountyNCESID

Sponsorzy: E-krzesla.pl

Darmowe ogłoszenia w Warszawie i okolicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Skorzystaj z naszej darmowej reklamy i zwiększ zasięg Twojej oferty już dzisiaj. Zapraszamy!