Zabiegi odchudzające Lipolaser i RF - tylko 60 zł zamiast 500 zł

  • 60.00 zł
  • Published date: Listopad 21, 2018
    • Wawer, Warszawa, warszawa, Poland

Dwa zabiegi w cenie 60 złotych, czas trwania zabiegów ok. 45 minut. Ilość miejsc na zabiegi ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Jak działa lipolaser?
Urządzenie emituje fale (zimny laser) które trafiają do komórek tłuszczowych. Energia ta jest pochłaniana przez tłuszcz, a tłuszcz w komórce jest rozkładany, a następnie wydalany z organizmu. Laser praktycznie pobudza rozkład i usuwanie tkanki tłuszczowej bez wpływu na otaczającą skórę i tkanki.

Jak działa radiofrekwencja?
Radiofrekwencja jest niechirurgicznym sposobem do poprawiania ciała i twarzy. Ta metoda wykorzystuje zaawansowane urządzenia zaprojektowane specjalnie do najczęstszych problemów starzenia się skóry mężczyzn i kobiet, takich jak: zmarszczki, nadmiar tkanki tłuszczowej, zwiotczała skóra lub cellulit. Metoda wykorzystuje fale radiowe, które są w zasadzie energią cieplną przeznaczoną do przebudowy tkanek i produkcji elastyny ​​i nowego kolagenu.

Na pierwszej wizycie robione są dodatkowo pomiary składu ciała określające poziom tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, wody i tkanki kostnej.

Zabiegi w specjalnej cenie 60 zł zamiast 500 zł robione są w ramach praktyk w szkoleniach podnoszących kwalifikacje naszych pracowników. Wykonywane są w określone dni i godziny podane na stronie rezerwacji. Nie ma możliwości zrobienia zabiegów w tej cenie w innych godzinach.

Więcej o zabiegach na stronie www.zdrowotnadieta.pl/oferta

Zapisy na zabiegi: www.wybieramzdrowie.nakiedy.pl
Dodatkowe informacje telefonicznie: 22 225 56 95
Adres wykonywania zabiegów: ul. Korkowa 24a, 04-502 Warszawa

Dodatkowo zapraszamy na konsultacje do naszych specjalistów:
- dietetyk kliniczny
- psychodietetyk
- psycholog
- psycholog dziecięcy
- terapeuta integracji sensorycznej
- osteopata

Zajmujemy się kompleksową pomocą dla osób w zakresie odchudzania i dietoterapii. Zespół specjalistów, diagnostyka oraz nowoczesna aparatura stanowią podstawę naszej pracy dla Państwa dobra. Kluczem sukcesów naszych klientów jest wspólna praca nad odpowiednim zdiagnozowaniem przyczyn problemu oraz ich eliminacji.

Sprawdź nasze opinie na:
https://www.facebook.com/pg/ZdrowotnaDieta/reviews/
google, wpisując: opinie centrum dietoterapii i dietetyki

Centrum Dietoterapii i Dietetyki
ul. Korkowa 24a, 04-502 Warszawa
tel. 22 225 56 95

Podobne ogłoszenia

schoolIDnameorganizationTypegradesOfferedstreet>line1citystateProvincepostalCodecountyNCESID

Sponsorzy: E-krzesla.pl

Darmowe ogłoszenia w Warszawie i okolicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Skorzystaj z naszej darmowej reklamy i zwiększ zasięg Twojej oferty już dzisiaj. Zapraszamy!