Lipolaser 50% + gratis zabieg RF.

  • 125.00 zł
  • Published date: Lipiec 4, 2018
    • Wawer, Warszawa, warszawa, PolandDotyczy wybranej części ciała: brzuch lub uda. Ograniczona ilość miejsc w promocji. Więcej o zabiegach na stronie: http://zdrowotnadieta.pl/oferta/.

Najnowocześniejszy sprzęt do zabiegów odchudzających oraz wspomagających metabolizm i poprawiających funkcjonowanie oraz wygląd skóry.:

Główne działanie Radiofrekwencji (RF):

Zmniejsza lub usuwa Cellulites
Redukcja tłuszczów ciała
Napinanie i odmłodzenie skóry
Wygładzanie po liposukcji
Zmiana kształtu konturów

Zabiegi w zakresie częstotliwości radiowej można stosować do leczenia nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach i udach, redukcji cellulitu i napinania obrzękniętej skóry spowodowanej utratą wagi lub ciążą.

Jak działa lipolaser?
Urządzenie emituje fale (zimny laser) które trafiają do komórek tłuszczowych. Energia ta jest pochłaniana przez tłuszcz, a tłuszcz w komórce jest rozkładany, a następnie wydalany z organizmu. Laser praktycznie pobudza rozkład i usuwanie tkanki tłuszczowej bez wpływu na otaczającą skórę i tkanki.

Zadzwoń i zamów się na wizytę: tel. 22 225 56 95
Miejsce wykonywania zabiegów
Korkowa 24a, Warszawa
(przy stacji PKP Warszawa Gocławek)

* Normalna cena za dwa zabiegi bez promocji wynosi 500 zł. Promocja może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Podobne ogłoszenia

schoolIDnameorganizationTypegradesOfferedstreet>line1citystateProvincepostalCodecountyNCESID

Sponsorzy: E-krzesla.pl

Darmowe ogłoszenia w Warszawie i okolicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Skorzystaj z naszej darmowej reklamy i zwiększ zasięg Twojej oferty już dzisiaj. Zapraszamy!